Pomogę Ci raz na zawsze pożegnać się z problemem, jakim są pasożyty!

Wyeliminuj przyczynę uciążliwych dolegliwości i odzyskaj komfort życia! Od ponad 2 lat pomagam skutecznie leczyć pacjentów i zwalczać pasażerów na gapę. Mogę pomóc również i Tobie!

Nawet jeśli teraz wydaje Ci się to zbyt skomplikowane, wraz z serią „Odrobaczanie z Głową” otrzymasz gotowe strategie postępowania, gdzie KROK PO KROKU przeprowadzę Cię przez NIEZBĘDNE DZIAŁANIA, które musisz podjąć, aby poprawić swoje samopoczucie i osiągnąć pożądane rezultaty.

Nie pozbędziesz się skutecznie swoich problemów zdrowotnych, jeśli nie zwalczysz źródła problemu!

Być może przyczyną Twoich dolegliwości są pasożyty. To one mogą zaburzać pracę CAŁEGO Twojego organizmu – ukrywać się w drogach żółciowych, uszkadzać jelita, trzustkę, układ nerwowy, procesy wchłaniania, generować nietolerancje, zaburzenia emocjonalne, a nawet problemy ginekologiczne!

Wyobraź sobie… odbijasz się od jednego lekarza do drugiego w poszukiwaniu rozwiązania Twojego problemu. A można by było tego uniknąć skupiając się na tym jednym podstępnym zaburzeniu, jakim są infekcje pasożytnicze.

Projekt “Odrobaczanie z Głową” to absolutnie całościowe wsparcie Twojej drogi przez diagnostykę, analizę, leczenie, dietoterapię oraz profilaktykę infekcji pasożytniczych, a tym samym sposób na Twój powrót do zdrowia i lepszego samopoczucia.

Twoje zdrowie jest w Twoich rękach. Nie uda Ci się zlikwidować problemu bez zrozumienia przyczyny oraz wdrożenia odpowiednich schematów postępowania.

Projekt ,,Odrobaczanie z Głową” jest dla Ciebie, jeśli:

Pokażę Ci strategie leczenia, dzięki którym znów poczujesz się pewna siebie, eliminując uciążliwe dolegliwości raz na zawsze. Udowodnię Ci, że możesz podnieść swoje poczucie wartości i poprawić komfort życia.

Do kogo skierowany jest projekt
„Odrobaczanie z Głową”?

Przygotowałam dla Ciebie gotowe rozwiązanie, w którym poprowadzę Cię krok po kroku przez proces leczenia, abyś mogła lub pomagała swoim pacjentom odzyskać dawny komfort życia!

Pomyśl tylko, jakby to było…

Nie trać dłużej czasu na próby i błędne kroki – skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań i zacznij kształtować swoje zdrowe i pełne energii życie już dziś!

W ciągu ostatnich kilku lat pomogłam skutecznie przeprowadzić przez proces leczenia ponad 200 pacjentów, którzy w końcu wyszli ze swoich jednostek chorobowych i odzyskali dawny komfort życia. Pod moim okiem poprawili swoje wyniki badań, pozbyli się uciążliwych objawów i pasożytów mimo, że dziesiątki dotychczasowych prób nie przynosiło żadnych efektów. To u mnie znaleźli wsparcie, ciepło, zrozumienie i motywację do działania.

To efekty nieustannego edukowania się, wielu lat nauki, zdobywania doświadczenia dietetyka klinicznego, szkoleń i codziennej pracy z pacjentami z infekcjami pasożytniczymi i szeroko pojętymi problemami z układem trawiennym.

Sama zmagam się z problemami układu pokarmowego oraz pasożytami. Gdybym tylko miała możliwość na początku mojej walki z dolegliwościami skorzystać z takiego poradnika, jak e-booki czy kurs, nie zastanawiałabym się ani chwili. Korzystając z gotowego rozwiązania, które w niecałe 10 godzin, krok po kroku wytłumaczy mi tajniki odrobaczania oraz świata pasożytów, mogłabym zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu oraz zbędnego stresu.

Co zyskujesz?

Pełny przewodnik krok po kroku: koniec z niezrozumiałym żargonem i działaniem po omacku w procesie odrobaczania (eliminacji pasożytów z Twojego organizmu). Każdy etap będzie dla Ciebie jasny i przejrzysty. Otrzymasz gotowe strategie postępowania, dzięki czemu poczujesz, jakbym dosłownie prowadziła Cię za rękę przez cały ten proces. Zyskasz pewność, że jest to absolutnie wykonalne i możliwe.

Konkretny plan suplementacji: Znajdziesz tu rekomendacje dotyczące suplementów i produktów, które realnie pomagają moim pacjentom. Nie marnuj więcej czasu i pieniędzy na nieskuteczne leki czy nie sprawdzone suplementy.

Eliminacja błędów: Dzięki licznym, praktycznym wskazówkom z życia wziętym, unikniesz typowych pułapek i skrócisz swoją drogę do odzyskania zdrowia.

Oszczędność czasu i pieniędzy: Zamiast niekończących się, kosztownych wizyt u licznych specjalistów z różnych dziedzin, oferuję Ci kompleksową wiedzę skupioną w jednym miejscu, która pomoże Ci osiągnąć efekty w komfortowy sposób i pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Razem przejdziemy przez Twój proces poprawy zdrowia, dając Ci szansę na nowe doświadczenia i większą pewność siebie.

Cena Pakietu Premium (2 e-booki + Kurs) wynosi tyle, ile przeciętnie wydajesz na 1 (TAK, JEDNĄ!) konsultację u dobrego lekarza specjalisty. A zakładam, że podejmując się procesu leczenia, leków oraz potrzebnych konsultacji jest o wiele więcej, prawda?

Dołącz do projektu ,,Odrobaczanie z Głową", poznaj skuteczne schematy leczenia i zapomnij o bólach brzucha, stałych dolegliwościach oraz strachu przed codziennymi aktywnościami.

Wyjątkowe pakiety dla Ciebie!

Pakiet BASIC

270zł 229zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 229zł

Pakiet PREMIUM

449zł 399zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 399zł

Pakiet VIP

(LIMIT MIEJSC 3 osoby)

799zł

Limit miejsc 3 osoby

Pakiet BASIC

Te dwie publikacje to podsumowanie wielu lat mojej nauki, doświadczenia jako dietetyk kliniczny, szkoleń i codziennej pracy z pacjentami z infekcjami pasożytniczymi i szeroko pojętymi problemami z układem trawiennym. To kompendium stworzone specjalnie dla Ciebie, które w zrozumiały sposób, krok po kroku, wytłumaczy Ci tajniki odrobaczania oraz świata pasożytów.

E-booki to także kompleksowa lektura dla specjalistów, dietoterapeutów, dietetyków, naturopatów i innych, którzy chcą skutecznie pomagać swoim pacjentom w ich drodze do zdrowia, zajmując się nimi holistycznie, od podstaw.

Ten pakiet stanowi pomoc dla każdego, kto:

Z e-booków dowiesz się także, jak chronić się przed zarażeniem, w jakich sytuacjach jesteśmy na nie najbardziej narażeni, do kogo udać się po pomoc, co jeść przez cały proces odrobaczania i nie tylko. Dowiesz się także, jak się prawidłowo przygotować do tego procesu, aby przejść przez niego bez szwanku, jaką suplementację zastosować (wraz z konkretnymi polecanymi przeze mnie producentami) i wiele
więcej… 🙂

Zgłębiwszy tę 130 stronicową lekturę, zyskasz pewność, że wiesz co robisz! Nie będzie znaków zapytania i wątpliwości oraz konieczności polegania na czynnikach zewnętrznych. Te e-booki pozwolą Ci wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiać wiele mitów krążących wokół pasożytów.

E-booki są zapisane w formacie PDF, nie potrzebujesz do nich specjalnego czytnika. Wystarczy, że je pobierzesz i otworzysz.

Co otrzymujesz wybierając ten Pakiet?

Poznaj spis treści e-booków

(Kliknij żeby powiększyć🔍)

Zobacz, co mówią osoby, które już pracują z moim e-bookiem!

(Kliknij żeby powiększyć🔍)

Pakiet PREMIUM

Kurs Odrobaczanie z Głową to specjalistyczne rozszerzenie Pakietu 2 e-booków o odrobaczaniu. W tym pakiecie otrzymujesz ode mnie dodatkowo 3 sesje NA ŻYWO (3 dodatkowe lekcje online) wraz z prezentacjami PDF oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która będzie miejscem wymiany doświadczeń, wsparcia i przestrzeni na zadawanie pytań. Sesje na żywo to 3 spotkania online, które przygotowałam specjalnie dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę o świecie pasożytów i które chcą działać całościowo, kompleksowo, znając mechanizmy kryjące się za objawami infekcji. Spotkamy się live! Po sesjach będzie również możliwość zadawania pytań.

Wraz z pakietem poznasz podstawy doboru poszczególnych suplementów oraz terapii ziołowych, zgłębiając tematykę w tak dokładny sposób, abyś mógł  skutecznie pomagać sobie, bliskim lub swoim pacjentom. Dowiesz się również jakich błędów unikać, aby być jak najlepszym w swojej dziedzinie. To moja wiedza oraz doświadczenie, które pozwoli Ci stać się specjalistą od pasożytów, których na rynku zwyczajnie brakuje, biorąc pod uwagę rosnące wszechobecne zainteresowanie kwestią zakażeń pasożytniczych. 

W trakcie spotkań na żywo znajdziesz nie tylko rozszerzenie tematyki poruszanej w e-bookach, ale również poznasz moją historię walki z pasożytami oraz historie moich pacjentów, którym pomogłam wyjść na prostą.

 

Terminy spotkań:

Spotkanie 1 “Odkryj tajniki diagnostyki & świata pasożytów” 18 października 2023 godzina 19:00 (środa)

Spotkanie 2: “Case study z praktyki gabinetowej – przypadki moich pacjentów oraz proces ich leczenia” 25 października 2023 godzina 19:00 (środa)

Spotkanie 3: “Dietetyczka z glistą ludzką i Candidą na pokładzie” – poznaj moją historię” 30 października 2023 godzina 19:00 (poniedziałek)

Kurs stanowi rozszerzenie poradników i obejmuje kwestie, które nie zostały poruszone w ebookach, takie jak:

Pakiet VIP

Jest to opcja dla osób, które dodatkowo potrzebują indywidualnego skonsultowania sytuacji ze specjalistą oraz pomocy w dobraniu strategii działania. Jest to rozwiązanie dla tych, którym zależy na indywidualnej analizie wyników badań i historii zdrowotnej, opracowaniu planu suplementacji i probiotykoterapii.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Wybierając ten Pakiet, otrzymujesz dostęp do obu e-booków z serii Odrobaczanie z Głową oraz wszystkich spotkań online Kursu Odrobaczanie z Głową. „Pasożyty od A do Z” o odrobaczaniu wraz z prezentacjami. Dzięki temu możesz zgłębić dokładnie tajniki świata pasożytów, przygotować się na proces diagnostyki oraz ewentualnego leczenia infekcji pasożytniczej. Wraz z pakietem zrozumiesz, dlaczego pojawiają się u Ciebie pewne niepokojące objawy oraz wyniki badań, a także jak zadbać o prawidłowy rytm wypróżnień i zapobiec zaparciom. Dowiesz się, jakich błędów nie popełniać na poszczególnych etapach leczenia, poznasz aspekt fitoterapii zakażeń pasożytniczych, a także zyskasz możliwość wysłuchania historii moich pacjentów (case study), którzy skutecznie wyleczyli pasażerów na gapę i odzyskali swoje zdrowie. Wraz z pakietem w końcu dowiesz się, jak ja sama przeszłam przez cały ten proces od diagnozy, przez konsultacje, leczenie, dietę i to, co wydarzyło się dalej.

Opinie:

(Kliknij żeby powiększyć🔍)

O mnie

Nazywam się Magdalena Ziółek i jestem dietetykiem klinicznym. Od 5 lat edukuję w mediach społecznościowych, a od ponad 3 lat prowadzę z sukcesami pacjentów i wyprowadzam ich z problemów zdrowotnych, z którymi zmagają się latami. Rok temu założyłam swoją firmę Jemy z Głową Magdalena Ziółek, co pozwala mi prowadzić działania na jeszcze szerszą skalę.

Moją misją jest pomoc osobom borykającym się z dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi, SIBO, kandydozą, pasożytami, IBS, zaburzeniami pracy tarczycy (niedoczynność, choroba Hashimoto), insulinoopornością, nietolerancją histaminy,przewlekłymi infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi, czy innymi dolegliwościami. 

Swoją wiedzę z zakresu leczenia różnych jednostek chorobowych stale poszerzam poprzez udział w szkoleniach, webinarach, kursach oraz licznych konferencjach naukowych. Jednak kluczowa jest praktyka z pacjentem.

Współpracowałam z Magdaleną Hajkiewicz-Mielniczuk w Akademii Wiem co Jem, z firmą PZU, Współczesną Dietetyką, Havas Media Group, pełniłam rolę eksperta podczas Kongresu 590 oraz Ogólnopolskiej Konferencji Trychologicznej, a także w programie śniadaniowym Pytanie na Śniadanie oraz The Voice Kids.

Mój ostatni Kurs „Zdrowe jelita”, którego byłam współautorką, zebrał grono ponad 100 specjalistów oraz osób potrzebujących pomocy z pracą swojego przewodu pokarmowego i cieszy się dużym sukcesem oraz zaufaniem.

Przygotowałam dla Ciebie kolejne gotowe rozwiązanie, w którym poprowadzę Cię krok po kroku przez proces diagnostyki oraz leczenia chorób pasożytniczych, abyś mogła odzyskać dawny komfort życia i pozbyć się przykrych dolegliwości! Pokażę Ci, co realnie przyniesie Ci trwałe efekty! Bez wejścia w świat pasożytów z głową, narażasz się na niepożądane konsekwencje i skutki uboczne leczenia, przed którymi jestem w stanie Cię uchronić.

Zastanawiasz się nad Projektem ,,Odrobaczanie z Głową?"
Nie jesteś przekonana czy ten projekt jest dla Ciebie?

Wasze pytania

Dostęp do nagrań, e-booków oraz grupy na Facebooku otrzymujesz dożywotnio. Możesz przerabiać materiały we własnym tempie, kiedy tylko znajdziesz czas. Cena kolejnych edycji Projektu „Odrobaczanie z Głową” będzie wzrastać!

Jesteśmy ludźmi - Ty i ja. Dlatego zrobiłam co w mojej mocy, aby informacje i rozwiązania zawarte w projekcie były dla Ciebie jak najbardziej zrozumiałe. 

Projekt został podzielony na e-booki oraz Kurs, aby wyjaśnić Ci skomplikowane zagadnienia w prosty sposób. 

To cenne narzędzie zarówno dla amatorów tej tematyki jak i osób znających świat zdrowia, medycyny i mechanizmów ludzkiego organizmu.

Tak! Poprowadzę Cię za rękę przez świat pasożytów i przygotuję na wszystkie etapy tego procesu. Będziesz dokładnie wiedzieć, co i kiedy należy zrobić, aby osiągnąć efekty i odzyskać zdrowie. Nie będziesz sam/a!

Oczywiście! W ramach spotkań na żywo w Kursie jestem do Twojej dyspozycji i poza merytoryczną częścią, będzie możliwość zadawania pytań. Również będę czekać na Ciebie w zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie możesz zadawać pytania, na które z pewnością odpowiem 🙂

Zdaję sobie sprawę, że mogłeś/aś wiele razy próbować pozbyć się pasożytów lub znaleźć źródło problemu dolegliwości. Ale nie było to ze mną i nie z takim zasobem wiedzy, jaki zyskasz dzięki mojemu Projektowi.

 

W trakcie swoich poprzednich prób zapewne brak było właściwego przygotowania, nie uwzględnione zostały wszystkie niezbędne elementy tego procesu, albo nie zostały zaopiekowane podstawowe elementy (chociażby praca żołądka). 

 

Na co dzień współpracuję z osobami takimi, jak Ty, które zmagają się od wielu lat z uciążliwymi dolegliwościami. Pomogłam setkom pacjentów pozbyć się problemu, jakim są pasożyty raz na zawsze i odzyskać komfort życia. Mogę pomóc i Tobie!

Spotkania na żywo w ramach Kursu będą odbywać się w październiku. 

Terminy spotkań:

Spotkanie 1 “Odkryj tajniki diagnostyki & świata pasożytów” 18 października 2023 godzina 19:00 (środa)

Spotkanie 2: “Case study z praktyki gabinetowej - przypadki moich pacjentów oraz proces ich leczenia” 25 października 2023 godzina 19:00 (środa)

Spotkanie 3: “Dietetyczka z glistą ludzką i Candidą na pokładzie” - poznaj moją historię” 30 października 2023 godzina 19:00 (poniedziałek)

Zalecenia dotyczące profilaktyki, higieny, znajomości pasożytów, diagnostyki, diety są uniwersalne i dotyczą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Natomiast suplementacja oraz przygotowanie do badania kału to kwestia rozdzielna -  dla dzieci powinna być prowadzona przez osobę zajmującą się pacjentami w wieku dziecięcym. 

 

Cała reszta jest jak najbardziej odpowiednia dla obu grup.

To zależy od Twoich potrzeb. Zarówno e-booki, jak i Kurs, dostarczą Ci wielu cennych informacji, których Twój specjalista może nie mieć okazji i/lub czasu Ci przekazać w całości. Jeśli chcesz osiągnąć długoterminowe efekty, warto nieustannie poszerzać wiedzę na temat pasożytów, aby nie dać im się zaskoczyć z żadnej możliwej strony. Szczególnie istotne aspekty będą dotyczyły diety, higieny, profilaktyki, suplementacji wspierającej, ale również cenny będzie rozdział o samych gatunkach pasożytów, aby wiedzieć, gdzie możemy je spotkać.

Nie, kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny przechodzić procesu odrobaczania, a już na pewno nie na własną rękę. Tu potrzeba indywidualnego prowadzenia i zgody lekarza specjalisty.

Zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań odnośnie Projektu „Odrobaczanie z Głową"

Wasze pytania

Tak, te informacje zawarte są w Kursie Odrobaczanie z Głową - pasożyty od A do Z.

Nie, kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny przechodzić procesu odrobaczania, a już na pewno nie na własną rękę. Tu potrzeba indywidualnego prowadzenia i zgody lekarza specjalisty.

Tak. Poprowadzę Cię za rękę przez świat pasożytów i przygotuję na wszystkie etapy tego procesu. Będziesz dokładnie wiedzieć, co i kiedy robić.

Nie. Zawsze niezbędna jest konsultacja z lekarzem specjalistą, aby ustalić strategię, długość i formę leczenia.

I tak i nie. Zalecenia dotyczące profilaktyki, higieny, znajomości pasożytów, diagnostyki, diety są uniwersalne i dotyczą zarówno dzieci jak i dorosłych natomiast suplementacja oraz przygotowanie do badania kału to kwestia rozdzielna u dla dzieci powinna być prowadzona przez osobę zajmującą się pacjentami w wieku dziecięcym. Cała reszta jest jak najbardziej odpowiednia dla obu grup.

To zależy od Twoich potrzeb. Zarówno ebooki jak i Kurs dostarczą Ci wielu cennych informacji, których nawet pod opieką Twój specjalista może nie mieć okazji i/lub czasu Ci przekazać w całości. Jeśli chcesz osiągnąć długoterminowe efekty, warto nieustannie poszerzać wiedzę na temat pasożytów, aby nie dać im się zaskoczyć z żadnej możliwej strony. Szczególnie istotne aspekty będą dotyczyły diety, higieny, profilaktyki, suplementacji wspierającej, ale również cenny będzie rozdział o samych gatunkach pasożytów, aby wiedzieć, gdzie możemy je spotkać.

Zapewniam Cię, że dowiesz się czegoś nowego i to wielu nowych rzeczy, które pomogą Ci w praktyce zawodowej lub we własnym zakresie. Tej wiedzy na rynku jest obecnie bardzo mało, zdecydowanie zbyt mało. Jest trudno dostępna i rozsiana, stąd ciężko jest zebrać i przedstawić ją w jednym miejscu, tak aby była dostatecznie zrozumiała, Jest to po prostu bardzo pracochłonne. Ja to dla Ciebie zebrałam 🙂

Projekt da Ci poczucie wiary w siebie oraz mocnego kopa do działania!

Te treści pokażą Ci, co możesz wykorzystać z tego, co już zdążyłeś/aś wykonać lub kupić. Bardzo możliwe, że część Twoich zasobów będzie mogła zostać wykorzystana w tym procesie, z tym że tym razem będziesz wiedzieć kiedy i jak. Poznasz konkretne przykłady i polecane sprawdzone przez mnie produkty, które dają realne efekty. Pieniądze nie będą iść w błoto! Cofniesz się też do dotychczasowych wyników badań, aby sprawdzić czy rzeczy i których mówię mogą dotyczyć właśnie Ciebie. Przy przeczytaniu tych ebooków bądź obejrzeniu Kursu ze zrozumieniem, możliwe że wcale nie będziesz potrzebować kolejnego specjalisty (oprócz oczywiście, wizyty u lekarza parazytologa i dobrania odpowiedniej formy leczenia przy pozytywnej diagnozie). Ten projekt to oszczędność Twojego CZASU, ZASOBÓW PSYCHICZNYCH & PIENIĘDZY.

Copyright © 2022 JemyzGlowa.pl | Polityka Prywatności | Regulamin Sklepu | Cookies | Wykonane przez Sky Site Business.