Pomogę Ci raz na zawsze
pożegnać się z problemem,
jakim są pasożyty!

Wyeliminuj przyczynę uciążliwych dolegliwości i odzyskaj komfort życia! Od ponad 2 lat pomagam skutecznie leczyć pacjentów i zwalczać pasażerów na gapę. Mogę pomóc również i Tobie!

Nawet jeśli teraz wydaje Ci się to zbyt skomplikowane, wraz z serią „Odrobaczanie z Głową” otrzymasz gotowe strategie postępowania, gdzie KROK PO KROKU przeprowadzę Cię przez NIEZBĘDNE DZIAŁANIA, które musisz podjąć, aby poprawić swoje samopoczucie i osiągnąć pożądane rezultaty.

Czym jest Projekt „Odrobaczanie z Głową”?

To absolutnie całościowe wsparcie Twojej drogi przez diagnostykę, analizę, leczenie, dietoterapię, profilaktykę zakażeń pasożytniczych oraz towarzyszących im infekcji wtórnych i skutków ubocznych, a tym samym sposób na Twój powrót do zdrowia i lepszego samopoczucia.

Twoje zdrowie jest w Twoich rękach. Nie uda Ci się zlikwidować problemu bez zrozumienia przyczyny oraz wdrożenia odpowiednich schematów postępowania.

Przygotowałam dla Ciebie gotowe rozwiązanie, w którym poprowadzę Cię krok po kroku przez proces leczenia, abyś mogła pomóc sobie, bliskim lub swoim pacjentom odzyskać dawny komfort życia!

Do kogo skierowany jest projekt „Odrobaczanie z Głową”?

 • Do osób,

  które podejrzewają u siebie bądź zdiagnozowano u nich zakażenie pasożytem.

 • Dla lekarzy gastroenterologów, ginekologów, dermatologów, pulmonologów, hematologów, urologów i innych

  którzy chcą zrozumieć wpływ pasożytów na zdrowie skóry i całego organizmu i lepiej pomagać swoim podopiecznym.

 • Dla naturopatów, doradców żywieniowych oraz specjalistów z dziedziny dermatologii i trychologii

  którzy chcą zrozumieć wpływ pasożytów na zdrowie skóry i całego organizmu i lepiej pomagać swoim podopiecznym.

 • Do pacjentów,

  którzy od lat nie mogą znaleźć przyczyny swoich uciążliwych dolegliwości i tracą nadzieję w odnalezienie źródła problemu.

 • Dla dietetyków, lekarzy i innych specjalistów zdrowia

  które podejrzewają u siebie bądź zdiagnozowano u nich zakażenie pasożytem.

 • Do wszystkich,

  których interesuje tematyka pasożytów, skutecznego leczenia problemów i dolegliwości związanych z pracą układu pokarmowego.

 • Razem przejdziemy przez Twój proces poprawy zdrowia, dając Ci szansę na nowe doświadczenia i większą pewność siebie, bez uciążliwych dolegliwości. Udowodnię Ci, że da się żyć lepiej.

  Wchodzę w to

  Pomyśl jakby to było...

  Pożegnać się z uciążliwymi objawami, jak biegunki, zaparcia, wzdęcia, gazy, problemy skórne, czy nawracającymi infekcjami i cieszyć się komfortem dnia codziennego.

  Poznać skuteczne metody diagnozy i leczenia, które pomogą Ci pozbyć się pasożytów raz na zawsze i sprawnie się przed nimi chronić.

  Cieszyć się posiłkami w restauracjach, bawić się na imprezach i planować wymarzone wakacje bez żadnych zbędnych obaw.

  Odzyskać pewność siebie, wrócić do normalności i cieszyć się życiem bez kompleksów.

  Już nigdy nie marnować pieniędzy na bezsensowne suplementy, badania czy terapie oraz kolejne wizyty u specjalistów dzięki praktycznemu, sprawdzonemu i skutecznemu podejściu.

  Dołącz do projektu ,,Odrobaczanie z Głową", poznaj skuteczne schematy leczenia i zapomnij o bólach brzucha, stałych dolegliwościach oraz strachu przed codziennymi aktywnościami.

  Bestsellerowy pakiet e-booków

  E-booki to kompleksowe poradniki, które w zrozumiały sposób, krok po kroku, wytłumaczą Ci tajniki odrobaczania oraz świata pasożytów. Wraz z nimi zyskasz pewność, że wiesz co robisz! Nie będzie znaków zapytania i wątpliwości oraz konieczności polegania na czynnikach zewnętrznych. Te e-booki pozwolą Ci wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiać wiele mitów krążących wokół pasożytów.

  Pakiet e-booków to:

  • Ponad 130 stron praktycznego kompleksowego przewodnika po diagnostyce i terapii zakażeń pasożytniczych
  • Kody rabatowe na zalecane w czasie terapii suplementy i probiotyki
  • Wskazówki, dzięki którym zyskasz pewność, że zajmiesz się swoimi problemami ze zdrowiem w sposób całościowy
  • Dodatkowe uwagi dotyczące diety niskohistaminowej
  • Lista polecanych przeze mnie lekarzy specjalistów
  • Księga profilaktyki przeciwpasożytniczej
  • Lista produktów zalecanych i niezalecanych podczas terapii przeciwpasożytniczej
  • Przykładowe posiłki na diecie przeciwpasożytniczej
  Kurs online

  Odrobaczanie z Głową - pasożyty od A do Z

  to potężna dawka wiedzy o tajnikach diagnostyki infekcji pasożytniczej wraz z szczegółową analizą procesu leczenia, o którą trudno na obecnym rynku! To pierwszy taki produkt na rynku, który kompleksowo obejmuje tematykę infekcji pasożytniczych.

  Kurs online

  Detoks & bakterie - jak wyjść z odrobaczania bez szwanku?

  Naucz się skutecznie dbać o organizm w procesie leczenia pasożytów, aby pożegnać infekcje oraz uciążliwe dolegliwości raz na zawsze i odzyskać dawny komfort życia.

  Webinar

  Ty też możesz mieć pasożyta - sprawdź, dlaczego!

  w ramach webinaru dowiesz się, co mogą mówić o Twoim zdrowiu niespecyficzne, dziwne objawy, z którymi borykasz się już dłuższy czas i których nikt nie potrafi właściwie zaopiekować i wyleczyć, a jedynie przepisywane są Ci kolejne leki, suplementy oraz bezskuteczne (i kosztowne) terapie.

  Webinar

  Jak pozbyć się pasożytów bez skutków ubocznych

  Skutki uboczne odrobaczania to niezwykle powszechny problem, o którym bardzo mało się mówi i niewielu specjalistów jest w stanie podejść do tematu pasożytów na tyle kompleksowo, aby wyprowadzić pacjenta na prostą, minimalizując skutki uboczne albo całkowicie im zapobiegając!

  Poznaj skład ebooków Odrobaczanie z Głową

  Zobacz co o moich kursach mówią inni:

  Od kogo będziesz się uczyć?

  W ciągu ostatnich kilku lat pomogłam skutecznie przeprowadzić przez proces leczenia ponad 200 pacjentów, którzy w końcu wyszli ze swoich jednostek chorobowych i odzyskali dawny komfort życia. Pod moim okiem poprawili swoje wyniki badań, pozbyli się uciążliwych objawów i pasożytów mimo, że dziesiątki dotychczasowych prób nie przynosiło żadnych efektów. To u mnie znaleźli wsparcie, ciepło, zrozumienie i motywację do działania.

  To efekty nieustannego edukowania się, wielu lat nauki, zdobywania doświadczenia dietetyka klinicznego, szkoleń i codziennej pracy z pacjentami z infekcjami pasożytniczymi i szeroko pojętymi problemami z układem trawiennym.

  Sama zmagam się z problemami układu pokarmowego oraz pasożytami. Gdybym tylko miała możliwość na początku mojej walki z dolegliwościami skorzystać z takiego poradnika, jak e-booki czy kurs, nie zastanawiałabym się ani chwili. Korzystając z gotowego rozwiązania, które w niecałe 10 godzin, krok po kroku wytłumaczy mi tajniki odrobaczania oraz świata pasożytów, mogłabym zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu oraz zbędnego stresu.

  Co mówią osoby, które mi zaufały?

  Najczęściej zadawane pytania

  • Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów?

   Bez względu na to, na jaki produkt się zdecydujesz, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów. Możesz je obejrzeć tyle razy, ile tylko potrzebujesz i wracać w dogodnym dla Ciebie momencie. 

   W przypadku zakupu kursów otrzymujesz także dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie wspieramy siebie nawzajem!

  • Który produkt będzie dla mnie odpowiedni?

   To zależy od Twoich potrzeb i etapu, na którym się znajdujesz.

   E-booki to kompleksowe poradniki, które w zrozumiały sposób, krok po kroku, wytłumaczą Ci tajniki odrobaczania oraz świata pasożytów.

   Kurs „Pasożyty od A do Z” to potężna dawka wiedzy o tajnikach diagnostyki infekcji pasożytniczej wraz z szczegółową analizą procesu leczenia, o którą trudno na obecnym rynku!

   W kursie „Detoks & bakterie – jak wyjść z odrobaczania bez szwanku?” to specjalistyczne rozszerzenie Kursu Odrobaczanie z Głową – Pasożyty od A do Z i całego Projektu Odrobaczanie z Głową.

   To jedyne takie kompleksowe podejście do tematu pasożytów i terapii infekcji pasożytniczych. Skupiamy się nie tylko na samym procesie odrobaczania, ale także na skutkach ubocznych, które mu towarzyszą i skutecznych metodach na wsparcie organizmu w tym trudnym okresie.

  • Jestem pod opieką lekarza, dlaczego warto uzupełnić wiedzę z Twoimi produktami?

   Zarówno e-booki, jak i kursy dostarczą Ci wielu cennych informacji, których nawet Twój specjalista może nie mieć okazji i/lub czasu Ci przekazać w całości. Jeśli chcesz osiągnąć długoterminowe efekty, warto nieustannie poszerzać wiedzę na temat pasożytów, aby nie dać im się zaskoczyć z żadnej możliwej strony. Szczególnie istotne aspekty będą dotyczyły diety, higieny, profilaktyki, suplementacji wspierającej, ale również cenny będzie rozdział w e-booku o samych gatunkach pasożytów, aby wiedzieć, gdzie możemy je spotkać.

  • Czy produkty w ramach Projektu Odrobaczanie z Głową są odpowiednie dla kobiet w ciąży?

   Nie, kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny przechodzić procesu odrobaczania, a już na pewno nie na własną rękę. Tu potrzeba indywidualnego prowadzenia i zgody lekarza specjalisty.

  • Czy wskazówki zawarte w kursie są odpowiednie do stosowania także dla dzieci?

   W mojej codziennej praktyce nie zajmuję się dziećmi, a osobami dorosłymi, od 18 roku życia. W związku z tym dawkowanie substancji podane w moich materiałach uwzględnia osoby dorosłe. Niemniej, wskazówki żywieniowe, dotyczące diagnostyki, kolejności działań, stylu życia można odnieść do każdej grupy wiekowej. Działania podejmowane na początku życia swoich dzieci są kluczowe dla ich dalszego prawidłowego rozwoju, dlatego treści, które wyniesiesz z moich Kursów oraz e-booków, przysłużą się zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim na każdym etapie życia.

  Jestem slider'em

  Zawartość akordeonu będzie tutaj ..

  Kliknij

  Jeszcze jeden slajd

  Więcej treści w przyszłości .

  Dowiedz się więcej

  Jestem slider'em

  Zawartość akordeonu będzie tutaj ..

  Kliknij

  Jeszcze jeden slajd

  Więcej treści w przyszłości .

  Dowiedz się więcej

  Jestem slider'em

  Zawartość akordeonu będzie tutaj ..

  Kliknij

  Jeszcze jeden slajd

  Więcej treści w przyszłości .

  Dowiedz się więcej