Pomogę Ci raz na zawsze
pożegnać się z problemem,
jakim są pasożyty!

Wyeliminuj przyczynę uciążliwych dolegliwości i odzyskaj komfort życia! Od ponad 2 lat pomagam skutecznie leczyć pacjentów i zwalczać pasażerów na gapę. Mogę pomóc również i Tobie!

Nawet jeśli teraz wydaje Ci się to zbyt skomplikowane, wraz z serią „Odrobaczanie z Głową” otrzymasz gotowe strategie postępowania, gdzie KROK PO KROKU przeprowadzę Cię przez NIEZBĘDNE DZIAŁANIA, które musisz podjąć, aby poprawić swoje samopoczucie i osiągnąć pożądane rezultaty.

Czym jest Projekt „Odrobaczanie z Głową”?

To absolutnie całościowe wsparcie Twojej drogi przez diagnostykę, analizę, leczenie, dietoterapię, profilaktykę zakażeń pasożytniczych oraz towarzyszących im infekcji wtórnych i skutków ubocznych, a tym samym sposób na Twój powrót do zdrowia i lepszego samopoczucia.

Twoje zdrowie jest w Twoich rękach. Nie uda Ci się zlikwidować problemu bez zrozumienia przyczyny oraz wdrożenia odpowiednich schematów postępowania.

Przygotowałam dla Ciebie gotowe rozwiązanie, w którym poprowadzę Cię krok po kroku przez proces leczenia, abyś mogła pomóc sobie, bliskim lub swoim pacjentom odzyskać dawny komfort życia!

Do kogo skierowany jest projekt „Odrobaczanie z Głową”?

Razem przejdziemy przez Twój proces poprawy zdrowia, dając Ci szansę na nowe doświadczenia i większą pewność siebie, bez uciążliwych dolegliwości. Udowodnię Ci, że da się żyć lepiej.

Wchodzę w to

Pomyśl jakby to było...

Pożegnać się z uciążliwymi objawami, jak biegunki, zaparcia, wzdęcia, gazy, problemy skórne, czy nawracającymi infekcjami i cieszyć się komfortem dnia codziennego.

Poznać skuteczne metody diagnozy i leczenia, które pomogą Ci pozbyć się pasożytów raz na zawsze i sprawnie się przed nimi chronić.

Cieszyć się posiłkami w restauracjach, bawić się na imprezach i planować wymarzone wakacje bez żadnych zbędnych obaw.

Odzyskać pewność siebie, wrócić do normalności i cieszyć się życiem bez kompleksów.

Już nigdy nie marnować pieniędzy na bezsensowne suplementy, badania czy terapie oraz kolejne wizyty u specjalistów dzięki praktycznemu, sprawdzonemu i skutecznemu podejściu.

Dołącz do projektu ,,Odrobaczanie z Głową", poznaj skuteczne schematy leczenia i zapomnij o bólach brzucha, stałych dolegliwościach oraz strachu przed codziennymi aktywnościami.

Bestsellerowy pakiet e-booków

E-booki to kompleksowe poradniki, które w zrozumiały sposób, krok po kroku, wytłumaczą Ci tajniki odrobaczania oraz świata pasożytów. Wraz z nimi zyskasz pewność, że wiesz co robisz! Nie będzie znaków zapytania i wątpliwości oraz konieczności polegania na czynnikach zewnętrznych. Te e-booki pozwolą Ci wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiać wiele mitów krążących wokół pasożytów.

Pakiet e-booków to:

  • Ponad 130 stron praktycznego kompleksowego przewodnika po diagnostyce i terapii zakażeń pasożytniczych
  • Kody rabatowe na zalecane w czasie terapii suplementy i probiotyki
  • Wskazówki, dzięki którym zyskasz pewność, że zajmiesz się swoimi problemami ze zdrowiem w sposób całościowy
  • Dodatkowe uwagi dotyczące diety niskohistaminowej
  • Lista polecanych przeze mnie lekarzy specjalistów
  • Księga profilaktyki przeciwpasożytniczej
  • Lista produktów zalecanych i niezalecanych podczas terapii przeciwpasożytniczej
  • Przykładowe posiłki na diecie przeciwpasożytniczej
Kurs online

Odrobaczanie z Głową - pasożyty od A do Z

to potężna dawka wiedzy o tajnikach diagnostyki infekcji pasożytniczej wraz z szczegółową analizą procesu leczenia, o którą trudno na obecnym rynku! To pierwszy taki produkt na rynku, który kompleksowo obejmuje tematykę infekcji pasożytniczych.

Kurs online

Detoks & bakterie - jak wyjść z odrobaczania bez szwanku?

Naucz się skutecznie dbać o organizm w procesie leczenia pasożytów, aby pożegnać infekcje oraz uciążliwe dolegliwości raz na zawsze i odzyskać dawny komfort życia.

Webinar

Ty też możesz mieć pasożyta - sprawdź, dlaczego!

w ramach webinaru dowiesz się, co mogą mówić o Twoim zdrowiu niespecyficzne, dziwne objawy, z którymi borykasz się już dłuższy czas i których nikt nie potrafi właściwie zaopiekować i wyleczyć, a jedynie przepisywane są Ci kolejne leki, suplementy oraz bezskuteczne (i kosztowne) terapie.

Webinar

Jak pozbyć się pasożytów bez skutków ubocznych

Skutki uboczne odrobaczania to niezwykle powszechny problem, o którym bardzo mało się mówi i niewielu specjalistów jest w stanie podejść do tematu pasożytów na tyle kompleksowo, aby wyprowadzić pacjenta na prostą, minimalizując skutki uboczne albo całkowicie im zapobiegając!

Poznaj skład ebooków Odrobaczanie z Głową

Zobacz co o moich kursach mówią inni:

Od kogo będziesz się uczyć?

W ciągu ostatnich kilku lat pomogłam skutecznie przeprowadzić przez proces leczenia ponad 200 pacjentów, którzy w końcu wyszli ze swoich jednostek chorobowych i odzyskali dawny komfort życia. Pod moim okiem poprawili swoje wyniki badań, pozbyli się uciążliwych objawów i pasożytów mimo, że dziesiątki dotychczasowych prób nie przynosiło żadnych efektów. To u mnie znaleźli wsparcie, ciepło, zrozumienie i motywację do działania.

To efekty nieustannego edukowania się, wielu lat nauki, zdobywania doświadczenia dietetyka klinicznego, szkoleń i codziennej pracy z pacjentami z infekcjami pasożytniczymi i szeroko pojętymi problemami z układem trawiennym.

Sama zmagam się z problemami układu pokarmowego oraz pasożytami. Gdybym tylko miała możliwość na początku mojej walki z dolegliwościami skorzystać z takiego poradnika, jak e-booki czy kurs, nie zastanawiałabym się ani chwili. Korzystając z gotowego rozwiązania, które w niecałe 10 godzin, krok po kroku wytłumaczy mi tajniki odrobaczania oraz świata pasożytów, mogłabym zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu oraz zbędnego stresu.

Co mówią osoby, które mi zaufały?

Najczęściej zadawane pytania