Kurs Zdrowe Jelita Pakiet Dla Żołądkowców

Uncategorized

O kursie

Ten pakiet dedykujemy wszystkim tym, którym żołądek nie daje spokoju i nieustannie przypomina o sobie w postaci odbijania, zgagi, uczucia ciężkości, zalegania, kwaśnego odbijania, pieczenia, nudności, mdłości, czy innych nieprzyjemności.

Nie doceniamy, jak ważna jest właściwa praca żołądka i odpowiedni poziom pH kwasu żołądkowego dla naszego codziennego dobrego samopoczucia. Nie mówiąc już o zakażeniu bakterią Helicobacter pylorii i dużych kontrowersji w zakresie jej skutecznego leczenia.

Pierwszy z webinarów jest wprowadzeniem do tematyki zaburzeń jelitowych. Wytłumaczymy Ci w nim najważniejsze zależności, jak również czynniki wpływające na pogorszenie funkcji trawiennych. Chcemy otworzyć Ci oczy na często poruszane zagadnienia, jednak nigdy nie wytłumaczone tak, jak należy – dlatego zrobimy dla Ciebie to właśnie My! 

Jaki wpływ na Twój organizm na antybiotykoterapia? Jak odbudować jelita (i zdrowie) po antybiotykoterapii? Co w największym stopniu zaburza stan Twojej mikrobioty jelitowej? Co ma stres do jelit? Gdzie upatrywać przyczyny wzdęć? Od czego w ogóle zacząć poszukiwania przyczyny swoich problemów? 

Dzięki temu zestawowi webinarów dowiesz się także, jak stres generuje problemy żołądkowe, co robić aby dbać o właściwą higienę jedzenia i wspomagać procesy trawienne; uświadomisz sobie, że to nie tylko żołądek i jelita odpowiadają za Twoje trawienie i w jaki sposób zaopiekować pozostałe organy zaangażowane w procesy trawienia i wchłaniania w sposób naturalny a w dodatku bardzo przyjemny. Co więcej, nauczysz się odróżniać pojęcia nadkwasoty i niedokwasoty i towarzyszące im objawy, a także przedstawimy Ci w jaki sposób możesz sprawdzić, czy w Twoim żołądku nie zadomowiła się bakteria Helicobacter pylorii. Już tam jest? Nie martw się, bo opowiadamy jak sobie z tym poradzić, jak wyleczyć powstały stan zapalny, nadżerki i złagodzić Twoje bóle, a także przedstawiamy alternatywne terapie leczenia dla klasycznej, silnie obciążającej organizm i często nieskutecznej terapii farmakologicznej.

Wszystko zaczyna się od żołądka! (a nawet wcześniej, w Twojej jamie ustnej!)

Ten pakiet jest dla Ciebie jeśli ewidentnie odczuwasz dyskomfort trawienny na wysokości żołądka, ciężko Ci po posiłkach, zaczynasz unikać produktów mięsnych bo masz “kamień w brzuchu”, zdiagnozowano u Ciebie refluks, zapalenie żołądka i/lub obecność Helicobacter pylorii. To także idealne rozwiązanie dla osób, które mają osłabioną wątrobę, pracę trzustki, czy woreczka żółciowego, zaburzenia w wynikach badań i nie wiedzą jak wspomóc swoje funkcje trawienne.

Niemniej, jeśli czujesz, że problem nie dotyczy tylko żołądka, nie jesteś pewien/pewna, co dokładnie dzieje się w Twoim organizmie, zalecamy wybór Pakietu “Podstawowy +”, w którym dowiesz się o wiele więcej, bądź Pakietu Zdrowe Jelita, który zapewni Ci absolutnie całościowe podejście do tematyki zaburzeń trawiennych.

 

Masz pytania i nie wiesz, który Pakiet jest dla Ciebie? Napisz do nas na adres mailowy

projekt.zdrowejelita@gmail.com. Chętnie udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Zawartość

  • Dlaczego mam ciągle wzdęty brzuch? Dieta, antybiotyki czy stres?
    00:00
  • Holistyczne wsparcie układu trawiennego
    00:00
  • Stan zapalny żołądka i infekcja Helicobacter pylori
    00:00

Recenzje i opinie studentów

Brak opinii
Brak opinii