Kurs Detoks & Bakterie – jak wyjść z odrobaczania bez szwanku?

Uncategorized

O kursie

Kurs „Detoks & bakterie – jak wyjść z odrobaczania bez szwanku?” to specjalistyczne rozszerzenie Kursu Odrobaczanie z Głową – Pasożyty od A do Z i całego Projektu Odrobaczanie z Głową.

Jednocześnie jest to wysoce specjalistyczne, niezależne kompendium wiedzy na temat:

 • radzenia sobie z zaburzonymi procesami detoksykacji organizmu skutkującymi reakcjami Herx’a czyli tzw. kryzysem ozdrowieńczym, kryzysem leczniczym
 • a także zbiór praktycznych rozwiązań i metod diagnostycznych w przypadku przewlekłych infekcji odpasożytniczych, jak nawracające zapalenia gardła, migdałków i zatok.

To jedyne takie kompleksowe podejście do tematu pasożytów i terapii infekcji pasożytniczych. Skupiamy się nie tylko na samym procesie odrobaczania, ale także na skutkach ubocznych, które mu towarzyszą i skutecznych metodach na wsparcie organizmu w tym trudnym okresie.

W ramach kursu otrzymujesz dostęp do 2 lekcji wraz z prezentacjami PDF oraz imienny certyfikat. Dostajesz także dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, która stanowi miejsce wymiany doświadczeń, wsparcia i przestrzeń na zadawanie pytań. 

Dla kogo jest Kurs „Detoks & bakterie – jak wyjść z odrobaczania bez szwanku?”?

Dla pacjentów, którzy chcą podejść do swojego zdrowia w sposób całościowy, przyczynowy, uwzględniający indywidualne potrzeby organizmu i pragną osiągnąć trwałe efekty procesu leczenia pasożytów.

Dla dietetyków, lekarzy i innych specjalistów zdrowia pragnących poszerzyć swoje kompetencje w tematyce infekcji pasożytniczych, aby osiągać lepsze wyniki w praktyce gabinetowej, skupiając się na podejściu holistycznym.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Zawartość

 • Detoksykacja i kryzys ozdrowieńczy (reakcje die-off) – naturalne wsparcie organizmu
  00:00
 • Wstęp do świata paciorkowców: objawy, powikłania, diagnostyka
  00:00
 • Biofilmy jako przyczyna nieskutecznego leczenia – jak je rozbić?
  00:00
 • Naturalne metody leczenia infekcji paciorkowcami & wsparcie bólu gardła
  00:00

Recenzje i opinie studentów

Brak opinii
Brak opinii